הוספת הודעה חדשה

דף הבית >> הוספת הודעה חדשה

לארכיון פורום מומחי ה-Relocation

חזרה לפורום

נושא:סירוב ויזה עקב טעות של השגרירות

עברתי ב 2009 ללמוד תואר בניו יורק עם ויזת F1 אותו סיימתי ב 2012, קיבלתי ויזת המשך לעוד שנה OPT. אז הגשתי בקשה לויזה O1 לה קיבלתי אישור באוקטובר 2013.
הגעתי לארץ לחופשה של שבוע ב 2014 בכדי לקבל את החתימה לויזה, אבל הפקיד החליט שהוא רואה לנכון לקחת ממני את הפספורט.
אחרי חודשיים של המתנה קיבלתי מכתב סירוב בדואר לפיו הפרתי את תנאי הויזה ועבדתי בתחום לא מותר ( עורך הדין שלי בזמנו אמר שאני יכולה לעבוד בכל עבודה) והוחזר לי הפספורט עם חותמות ביטול בדואר( היתה לי גם ויזת תייר בדרכון, גם היא בוטלה).
עכשיו אחרי 4 שנים כמעט החלטתי לנסות להוציא ויזת תייר לביקור בניו יורק, הייתי בשגרירות, ואמר לי הפקיד משהו שהיה ממש מפתיע - שהוא רואה שעבדתי בצורה לא חוקית בזמן ויזת הF1 כלומר בלימודים. וזה פשוט לא נכון. הייתי בבית הספר 12 שעות ביום לא יכלתי לעבוד גם אם הייתי רוצה.
הסיבה שלקחו ממני את ויזת ה O1 היה כי אמרתי שגם עבדתי בתור עובדת משרד, אבל זה היה הרבה אחרי הלימודים, וגם לא ידעתי שזה היה אסור.
בקיצור, עכשיו אני ממש בפחד רציני לגבי חזרה לארהב.
אני חייבת עזרה דחופה עם הנושא הזה, המטרה שלי להגיש בקשה ללימודי תואר שני שנה הבאה, בנוסף לויזת התייר. אודה מאוד לעזרה.

אם אתה כבר רשום לחץ על כניסה לחברים

כדי להוסיף הודעה חדשה לפורום רילוקיישן, עלייך להירשם כחבר לחץ כאן להרשמה

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ